Selçuk Kuyumculuk

2002 yılında kuyumculuk sektörüne SELÇUK KUYUMCULUK adı altında kaliteli ürün ve moda tasarım ölçülerinin her bir ayrıntısını içinde barındıran mağazamız her zaman güncel olan ürünleri hızla değişen modayı takip etmektedir.
Sektörde ciddiliğini ve saygınlığı ile bilinen firmamız mükemmel hizmet vermek prensibiyle yola çıkıp bu alanda kendini sürekli geliştirmiştir. Hızla gelişen sektör, bu gelişme ile bazı ihtiyaçları da beraberinde getirmiştir. Firmamız bu ihtiyaçları karşılayabilmek ve siz değerli müşterilerimize verdiğimiz hizmet alanını genişletmek amacıyla İzmir ve İstanbul’un köklü firmalarıyla çalışmaktayız.
Selçuk kuyumculuğun; en çok ilgi gören modellerinin başında elbette; tek taş yüzük çeşitleri gelmektedir. Tek taş pırlanta ülkemizde artık; evlilik teklifi ya da düğün törenlerinde verilen vazgeçilmez bir hediye haline gelmiştir. Alınabilecek hiçbir hediye, duygularınızı pırlanta kadar mükemmel simgeleyemez ve tarif edemez. Pırlanta hediye etmek özel gününüzün değerini artıracaktır.
Makyaj, gelinlik derken eksik ne kaldı? AKSESUAR!! Torununuza bile bırakabileceğiniz, özel günlerinizde kullanabileceğiniz takı düşünüyorsanız, elmas sizin için çok iyi bir alternatif olacaktır.